Rzeczywistość duchów: Jak poznać, czy widziałeś jednegoDuchy są straszne, kropka. Są one widmową pozostałością po osobie, która zmarła. Duchy są ogólnie uważane za ludzi, którzy nie odeszli, ale pozostają jako ziemskie duchy. Nie nawiedzają konkretnych miejsc; nawiedzają konkretne osoby. Nawet jeśli nie wierzysz w duchy i uważasz, że to wszystko bzdury, jest wiele osób, które wierzą i widziały je. Wiemy o tym, ponieważ jest tak wiele filmów, książek i opowieści o duchach i ich spotkaniach z nimi. Teraz nie powiemy ci, czy powinieneś, czy nie powinieneś w nie wierzyć z obawy, że zostaniesz nazwany frajerem za nawet wskazanie możliwości ich istnienia.

Jakie są oznaki, że mogłeś zobaczyć ducha?

Jest kilka znaków, że mogłeś zobaczyć ducha. Pierwszym z nich jest to, że słyszysz kogoś mówiącego lub widzisz kogoś, kogo nie ma. Jeśli widzisz lub słyszysz coś, co wydaje się być nietypowe i wydaje się nie mieć źródła, może to być duch lub aktywność paranormalna. Inne oznaki tego, że mogłeś zobaczyć ducha to odczuwanie obecności, widzenie cieni lub ciemnych kształtów, widzenie świateł, wibracji lub zmian temperatury, doświadczanie nagłego uczucia strachu, słyszenie niewyjaśnionych hałasów, widzenie poruszającego się kurzu i odczuwanie, że coś się o ciebie ociera.

  • Ważne jest, aby zauważyć, że nie wszystkie z tych znaków mogą być oznaką ducha.
  • Widzenie lub słyszenie ducha jest zawsze przerażającym doświadczeniem.
  • Ale zazwyczaj osoba nie będzie wiedziała na pewno, czy to był duch, dopóki nie zobaczy go ponownie i ponownie. Jest to tym bardziej prawdziwe, jeśli osoba ta jest dzieckiem, które może być bardziej skłonne do wiary w duchy niż dorośli.
  • Kiedy dorośli widzą lub słyszą ducha, są bardziej skłonni myśleć o innych (być może bardziej normalnych) wyjaśnieniach.

Widzenie cieni lub ciemnych kształtów

Widzenie cieni lub ciemnych kształtów, gdy nic ich nie powoduje, może oznaczać, że widzisz ducha. Ale może to również oznaczać, że jesteś zmęczony lub zestresowany. Tak więc, ten znak nie jest zbyt pewny. Możliwe jest również, że widzisz coś, co jest fizycznie prawdziwe, ale nie jest widoczne dla innych ludzi. Być może jesteś w miejscu, gdzie jest bardzo mało światła. Wtedy twoje oczy mogłyby odebrać bardzo słaby, cienisty obraz, którego inni ludzie by nie widzieli. Bycie przekonanym, że jest się śledzonym, jest bardzo przerażającym doświadczeniem. Może to oznaczać, że ktoś naprawdę cię śledzi. Albo może być tak, że wyobrażasz sobie, że jesteś śledzony. Jeśli tak się stanie, spróbuj dowiedzieć się, czy istnieje logiczne wyjaśnienie, czy też nie. Możesz się przestraszyć, jeśli wyciągniesz pochopne wnioski.